Drapaki dla kota

Koty dosłownie ostrzą pazury! Najczęściej niestety na Twoje ulubione meble, a dokładniej – na Twoich ulubionych meblach. Jeśli mieszkasz z takim współlokatorem, wiesz, że nie łatwo zmienić jego upodobania. Mamy jednak dobrą wiadomość. O ile kot zawsze będzie miał potrzebę ścierania pazurków, o tyle Ty możesz nad tym zapanować. Wystarczy, że przekierujesz jego uwagę na coś innego, co okaże się dla niego atrakcyjne. W Verticat możesz znaleźć właśnie takie rozwiązania. Poznaj bliżej wytrzymałe i nowoczesne drapaki dla kota.

Zakres cenowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Jak wybrać odpowiedni drapak dla kota?

Proponujemy skupić się na naturalnych rozwiązaniach. Jako odpowiedzialny opiekun domowego zwierzęcia wiesz, że warto zainwestować w stworzenie mu warunków podobnych do tych panujących na zewnątrz. To rozwiązuje wiele Twoich problemów (drapanie mebli), jak i kocich (apatia, choroby). W Verticat oprócz gadżetów, które pomogą Ci zbudować idealny świat dla ukochanego czworonoga, oferujemy także drapaki dla kota. Efektowne, a przede wszystkim skuteczne elementy wystroju wnętrza, które zdecydowanie warto zakupić.

Atrakcyjność, a tym samym efektywne działanie tkwią w specjalnie zaprojektowanej konstrukcji. Poznaj nasze ręcznie wykonane drzewko umieszczone na materiale imitującym trawę. Do jego przygotowania wykorzystaliśmy drewno i jutę. Całość została stabilnie przytwierdzona do spodu oraz ściśle ze sobą powiązana. Dzięki temu kot może drapać do woli, a nawet wspinać się na sam czubek. Z pewnością nie oderwie pazurów tak szybko, a już na pewno nie będzie chciał ich ostrzyć w innym miejscu.

Nowoczesne drapaki dla kota

Czy drapak dla kota to skuteczne rozwiązanie? Koty muszą ścierać pazury, ponieważ wyrastają im nowe, ostrzejsze. Poza tym to dla nich również sposób znaczenia terytorium. Jeśli masz w domu kilka kotów, problem “meblowej demolki” może się nasilić. Nasze nowoczesne drapaki dla kotów to jedno ze skuteczniejszych rozwiązań, które odwraca uwagę zwierzęcia na długi czas. Ponadto zachęcamy do tego, aby na gałązkach zawiesić zabawki, które jeszcze silniej zwrócą jego uwagę.

Pamiętaj, że Twój pupil mimo wszystko jest na wpół dzikim zwierzęciem, dlatego potrzebuje odpowiedniej stymulacji do rozwoju oraz zachowania dobrego samopoczucia. Drapaki dla kotów od Verticat to efektowne i skuteczne rozwiązanie, jeśli poszukujesz także ciekawego elementu wystroju wnętrza. Kupując jeden drapak, zyskujesz wiele korzyści. Poznaj naszą ofertę. Sprawdź, co jeszcze możemy Wam zaproponować.

0