Mostki dla kota

Wybierz dla siebie i swojego czworonoga mostek dla kota w Verticat. Jeżeli szukasz czegoś prostego, a zarazem funkcjonalnego i zaspokajającego wiele potrzeb Twojego kota, mamy dla Ciebie propozycję łączącą w sobie zarówno wygodne legowisko, świetny punkt obserwacyjny, jak i miejsce zabawy. Poznaj nasze drewniane mostki dla kotów na ścianę. Stwórz swojemu milusińskiemu warunki do prawidłowego rozwoju. Daj mu poczucie obecności natury i spraw, żeby poczuł się, jak prawdziwy drapieżca. Zainwestuj w Wasze relacje. Przekonaj się, że do szczęścia wystarczy naprawdę niewiele, np. mostek dla kota na ścianę.

Po co montować mostek dla kota?

Twój słodki, puszysty kociak to urodzony drapieżca. To również śpioch przesypiający ponad połowę doby. To także ciekawskie i płochliwe zwierzę, które lubi się bawić. Ty natomiast nie zawsze jesteś na miejscu, żeby zapewnić mu to wszystko. On z kolei nie wychodzi na zewnątrz, a jego całym światem jest Twój dom. Kładka i mostek dla kota na ścianę są natomiast tym, co w ten domowy świat wprowadza nieco natury. Zaprojektowaliśmy je tak, aby przypominały przemieszczanie się po gałęziach drzew. Każdy mostek dla kota zawiera kilka lub kilkanaście drewnianych szczebelków połączonych mocnym, sizalowym sznurkiem. Do produkcji używamy drewna, które jest mocne i wytrzymałe na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim kocie pazury. Jeśli chcesz, aby kładka dla kota była także wystrojem wnętrza, możesz wybrać spośród wielu kolorów (farby, które stosujemy, zostały stworzone na bazie bezpiecznych dla Waszego zdrowia olejów).

Jak zamontować pomost dla kota?

Pomost dla kota na ścianę szybko i łatwo zamontujesz za pomocą wkrętów oraz kołków. Jeśli masz w domu więcej niż jednego kota, możesz być spokojny – konstrukcja wytrzyma taki ciężar. Kładka dla kota może być umieszczona w różnych konfiguracjach np. bezpośrednio przy ścianie lub pomiędzy różnymi elementami, tworząc w ten sposób zwodzony most. Każdy pomost dla kota zawiera również dwie półki, które mogą służyć jako legowisko. Zanim jednak zdecydujesz się na daną propozycję, dokładnie wymierz i określ miejsce w którym zawiśnie kocia zabawka. W ten sposób dobierzesz idealne rozwiązanie. Mostki dla kota to jedne z wielu pozycji w naszym sklepie. Zobacz, jak jeszcze możesz urozmaicić swojemu kotu czas w domowym zaciszu. Stwórz własny, niepowtarzalny plac zabaw, który spełni jego wszystkie wymagania. Pozostań jego wiernym przyjacielem, a przede wszystkim bądź odpowiedzialnym opiekunem i daj mu to, co najlepsze.

0