Domki dla kotów

Domki dla kotów spełniające wszystkie wymagania tych czworonogów? Wiemy, że im ciszej i przytulniej, tym lepiej, a idealnie, gdy można też swobodnie się wylegiwać. Koty uwielbiają się chować, ale jednocześnie obserwować z ukrycia otoczenie. Na pewno byłyby zachwycone mając domek dla kota na ścianę. Mieszkające w domu chętnie wykorzystują do tego celu np. meble tapicerowane. W tym przypadku niestety zdarza się, że rozdzierają obicie i powodują inne szkody. W Verticat mamy dla Ciebie i Twojego milusińskiego wyjątkowe domki dla kotów z drewna. Dzięki nim czworonożny domownik będzie miał swoje miejsce, Ty natomiast wreszcie pogodzisz piękny wygląd wnętrza z posiadaniem ukochanego zwierzaka.

Zakres cenowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Domki dla kotów – wysoka jakość i oryginalny wygląd

Nasze domki dla kotów to w całości ręczna robota. Precyzyjne wykonanie i troska o każdy detal sprawia, że to nie tylko must have dla Twojego kociaka, ale i ciekawy element wystroju wnętrza. Zgodnie z tą myślą przygotowaliśmy kilkanaście opcji kolorystycznych (naturalne drewno, brązy, biel, czerń). W naszym sklepie proponujemy domki drewniane dla kotów w kształcie sześcianów lub prostopadłościanów. W zależności od potrzeb Waszych i Waszych kotów, mogą zawierać one dwie lub cztery ściany, z wyciętym wzorem, który umożliwia swobodne wejście do środka. Dzięki zastosowaniu liściastej sklejki i tym samym kilku warstw drewna Twój kot może drapać mebel do woli – i tak pozostanie niemal jak nowy. Przystosowane dla zwierząt drewniane domki dla kotów można ustawić na podłodze lub stabilnym stojaku, ale najlepiej sprawdzą się zamontowane na ścianie. Dobrze jest umieścić je tam, gdzie Twój milusiński wyleguje się najczęściej. Mamy przygotowane różne rozmiary, które dostosujesz do Waszych potrzeb.

Czy domki dla kotów są potrzebne?

Odpowiedź jest krótka: tak, nawet domki dla kotów domowych są potrzebne. Jeśli Twój kot nie wychodzi na zewnątrz, jako odpowiedzialny opiekun powinieneś zapewnić mu warunki podobne do naturalnych. Koty to płochliwe zwierzęta, potrzebują się zatem skrywać. Owszem, zdarzają się też te leniwe i władcze, ale nawet one od czasu do czasu chcą się zaszyć w przyjaznym otoczeniu. Kupując odpowiednie gadżety dla kota, inwestujesz w jego zdrowie, a także swój spokój. Jeśli pominiesz tego typu potrzeby, możesz doświadczyć: zniszczonych mebli, znaczenia terytorium np. na Twoich ubraniach, czy częstszych wizyt u weterynarza. Domki drewniane dla kotów to jedne z elementów, które mogą znacząco zmienić Wasze relacje. Czy na lepsze? Ostatnie zdanie w tej kwestii i tak należy do czworonożnego współlokatora. My na pewno gwarantujemy Wam solidność, precyzję i oryginalność asortymentu. Oferowany przez nas domek dla kota to legowisko, o którym Twój kot marzył.

0