Półki dla kota

Lubią patrzeć na nas z wysokości, najczęściej wybierają miejsca niedostępne, z dala od pozostałych domowników. Zastanawiałeś się, dlaczego tak robią? Bez względu na odpowiedź, jeśli masz w domu kota, bądź odpowiedzialnym opiekunem i zadbaj o jego rozwój. Poznaj naszą ofertę niepowtarzalnych półek dla kotów, które zapewnią Twojemu pupilowi zabawę oraz bezpieczny wypoczynek. Gładkie, z wyciętym motywem łapek, a także w formie ciekawych mostków – sprawdź i wybierz optymalne rozwiązanie dla swojego przyjaciela.

Półki – naturalne hobby dla Twojego kota

W naszym sklepie znajdziesz półki dla kota wykonane tylko z naturalnych, solidnych materiałów. Proponujemy przede wszystkim drewno, a także, jak w przypadku hamaków, mocną, bawełnianą tkaninę. Większość konstrukcji jest przygotowana do tego, aby utrzymać kilka zwierzaków, zatem jeśli masz w domu dwa koty, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązania na bezpieczną i szaloną zabawę. To jednak nie wszystko. Nasze produkty możesz potraktować jak klocki i zbudować z nich niecodzienny koci plac zabaw. Poznaj nasze stabilne domki dla kota w kształcie sześcianu, w których kot będzie mógł się skryć przed hałasem. Zobacz “zwodzone mosty”, które mogą stanowić połączenie pomiędzy innymi elementami. Z Verticat możesz być pewny, że Twój kot otrzyma odpowiednią porcję dziennej zabawy oraz spokojnego snu.

Półki Verticat nie tylko dla kotów

Nasze półki dla kotów to jednak nie tylko konstrukcje dbające o zdrowie i radość Twojego pupila. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i ciekawych kształtów stanowią niebanalny wystrój Twojego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz różne formy i wielkości, które możesz dopasować do potrzeb Twojego milusińskiego, ale też wymiarów mieszkania. Ponadto, dostosuj w indywidualny sposób kolorystykę, wybierz spośród wielu odcieni brązu, bieli, a nawet czerni.

Verticat to także pewność, że nasze konstrukcje są wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości (tkaninę na hamaku możesz wygodnie ściągnąć i wyprać). Dzięki odpowiedniemu mocowaniu półka dla kota może zawisnąć niemal w każdym, stabilnym miejscu (ściany, sufity). Domki dla kota oraz pozostałe elementy są łatwe w montażu, wystarczy kilka minut, a Twój kot będzie mógł bawić się do woli. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego pupila. Poznaj nasze półki dla kotów w naszym sklepie.

0